НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ на виставці «Inter Build Expo»

20-22 березня 2024р.  в  Міжнародному виставковому центрі  на Броварському проспекті відбулася виставка «Inter Вuild Expo», в якій активну участь взяли викладачі та студенти ФІСЕ.

Студенти мали чудову можливість ознайомитися з передовими розробками в галузях обраних спеціальностей, а саме : обладнанням свердловин  для водопостачання з підземних джерел; обладнанням автономних каналізаційних систем, водовідведення; водопровідною побутовою арматурою; з  електричними опалювальними котлами  та парогенераторами ; з електрогенераторами; з облаштуванням вентильованими фасадами; системами димовидалення; новітніми теплоізоляційними матеріалами .

Набуті під час відвідування виставки знання дозволять  студентам використовувати їх в вивченні профільних дисциплін, курсовому та дипломному проектуванні.

Викладачі роз’яснювали відвідувачам виставки умови вступу до університету, надання освітніх послуг , особливості здобуття другої вищої освіти та відповіли на безліч запитань.

Участь в вище наведених заходах приносить значну користь, дозволяє підвищувати енергоефективність  та екологічну безпеку в майбутніх проектах по відбудові нашої Рідної України. Україна понад усе!

Доцент кафедри теплотехніки  Барановська С.В