Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія майбутніх здобувачів факультету автоматизації і інформаційних технологій

16 листопада 2023 р. на факультеті автоматизації і інформаційних технологій КНУБА пройшла  профорієнтаційна екскурсія майбутніх вступників. В профорієнтаційній екскурсії взяли участь 30 майбутніх здобувачів освіти. Зустріч проводили декан ФАІТ професор Ігор РУСАН, заступники декана: професор Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, доцент Євген ГОРБАТЮК,  доцент Євгенія ШАБАЛА, завідувач кафедри КБКІ професор Юрій ХЛАПОНІН,  доцент кафедри ІТППМ Олена ДОЛЯ,  викладач кафедри БМ Богдан ФЕДИШИН. Впродовж  екскурсії презентовано освітні програми спеціальностей факультету, що впроваджені в освітньому процесі, озвучені переваги навчання у КНУБА та можливості проходження всіх видів практик.

Розповіли майбутнім абітурієнтам і про дуальну освіту, а також програми подвійних дипломів, міжнародні активності та перспективи професій, які здобуваються під час навчання на факультеті. Майбутні здобувачі освіти  були ознайомлені зі створеними на факультеті умовами для максимально інтенсивного розвитку студентів в обраних галузях знань. Проведена екскурсія  сучасними  лабораторіями кафедр.

Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій