![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-lyuba-vynnyczf-1-1140x641.jpg)
Профорієнтаційна робота кафедри МГ у Вінницькому вищому художньому професійно-технічному училищі №5
6 квітня колектив кафедри міського господарства факультету урбаністики і просторового планування КНУБА провели профорієнтаційну зустріч з керівництвом і учнями Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища №5 за участю директора Безуглого А.І. та заступника директора з навчально-виробничої роботи Ніколіна Д.І.
Під час зустрічі була надана загальна інформація про КНУБА, умови навчання на факультеті урбаністики і просторового планування, міжнародну співпрацю та можливості працевлаштування для майбутніх студентів.
З керівництвом училища обговорені можливості щодо реалізації спільних проектів і залучення студентів КНУБА до їх реалізації. Учні училища були запрошені до участі в позанавчальних просвітницьких заходах факультету.
Висловлюємо щиру вдячність колективу училища за теплий прийом і майбутню співпрацю.
Доцент кафедри міського господарства кандидат технічних наук Апостолова-Сосса Любов Олександрівна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-2-lyuba-vynnycza-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-3-lyuba-vynnycza-1-1024x576.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/kak_simvol_rozhdestva_1200x675-500x380.jpg)
З Різдвом Христовим!
24 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/konferencziya-500x380.jpg)
Студенти ФУПП взяли участь в ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції ArchEco
28 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/ynr_595-1-500x380.jpg)