Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч

7 березня співробітники відділення довузівської підготовки КНУБА організували профорієнтаційну зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Бориспільського ліцею “Основа” у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, працевлаштування, підготовчі курси. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання   в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.

Під час зустрічі ліцеїсти поспілкувалися з деканом факультету Інженерних систем та екології, д.т.н, професором – Олександром Приймаком, який розповів про особливості навчання  за спеціальностями: 101 Екологія, 144 Теплоенергетика, 183 Технології захисту навколишнього середовища, 185 Нафтогазова інженерія та технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.

Перед ліцеїстами також виступили представники факультету автоматизації і інформаційних технологій: в.о. завідувача кафедри машин і обладнання технологічних процесів, к.т.н., доцент – Микола Клименко та завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, д.т.н., професор –  Юрій Хлапонін. Микола Клименко коротко розповів про факультет автоматизації і інформаційних технологій, а також про спеціальності, за якими здійснюється навчання на факультеті, дав характеристику спеціальностям 131 Прикладна механіка і 133 Галузеве машинобудування, розказав про особливості та результати навчання здобувачів за цими спеціальностями. Було особливо акцентовано увагу на використанні в навчальному процесі систем комп’ютерного моделювання при виконанні дипломних проектів, залучення студентів до наукових досліджень і практичної підготовки за обраним фахом. Юрій Хлапонін надав інформацію про спеціальності 125 Кібербезпека та 123 Комп’ютерна інженерія, а також розказав ліцеїстам про співпрацю з Українською федерацією індустрії безпеки, Асоціацією “ІТ Україна”, провідними компаніями, що активно працюють в галузі безпеки інформаційних технологій та захисту інформації. Результатом такої співпраці є створення навчального центру – лабораторії для забезпечення можливості розширення навчальних програм актуальними практиками, пов’язаними з проектуванням, розробленням, впровадженням та обслуговуванням сучасних рішень у сфері безпеки.

Директор Бориспільського ліцею “Основа”– Шанюк Жанна Миколаївна – та заступник директора з навчально-виховної роботи –  Клімакова Тетяна Анатоліївна – подякували КНУБА за приділену увагу  закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram