Новини,  НОВИНИ КНУБА

“Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”

Національний банк України запрошує  студентів та викладачів КНУБА долучитися до Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

 “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє” — це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 рокуТема підкреслює важливість обізнаності з:

  • правилами безпечних фінансових операцій онлайн;
  • ризиками можливого платіжного шахрайства та способами захисту свої персональних даних в Інтернеті.

 Як долучитися?

  • Якщо Ви плануєте долучитися до Global Money Week 2024, проводити заходи самостійно та/або разом із Національним банком України, заповніть, будь ласка, форму реєстрації до 15 березня 2024 року за посиланням: https://cutt.ly/nw0w7PjZ.
  • Уся інформація про заходи в межах Всесвітнього тижня грошей також зібрана на нашому лендингу https://events.bank.gov.ua/gmw2024/.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram