НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАІТ

Робоча нарада за проєктом WORK4CE

З 27 по 31 березня 2023 року відбулась робоча нарада за проєктом «Багатопрофільні компетенції для здорової та безпечної роботи у 21 сторіччі». Проєкт упроваджується в рамках програми ЄС ERASMUS+ (https://www.knuba.edu.ua/faculties/fait/kafedri-fait/kafedra-up/international-projects/). Приймаючою стороною виступив партнерський вуз – Католицькому університеті Льовена (м. Льовен, Бельгія) (https://www.kuleuven.be/english/kuleuven/). Нарада була присвячена обговоренню отриманих результатів проєкту та подальших кроків у реалізації.

Від КНУБА у нараді взяли участь завідувач кафедрою управління проєктами, д.т.н., проф. Сергій БУШУЄВ та проф. кафедри, д.т.н., доц. Денис БУШУЄВ, які провели 1,5 годинну лекцію на тему «Управління цифровими трансформаціями проєктів», проф. кафедри, д.т.н., проф. Олена ВЕРЕНИЧ, яка презентувала результати розробки навчального модуля «Розподілені команди», відповідальним за розробку якого є КНУБА, як партнер проєкту, крім того, було презентовано активності університету щодо упровадження проєкту та розповсюдження його результатів у освітянській та підприємницькій спільнотах та заступник головного бухгалтера університету, фінансовий менеджер проєкту Вікторія ШОВКІВСЬКА, яка взяла активну участь в обговоренні підходів щодо упровадження проєкту, обговорюючи зміни, які з’явились у проєкті через його продовження.

Олена Веренич,

Д.т.н., професор кафедри управління проєктами, ФАІТ

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #Work4Ce #ProjectManagementDepartment #KNUCA #projectmanagement #ERASMUS+ #EuropeanUnion

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram