![Привітання з 75-річчям кафедри ВВ!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_23092023.png)
Привітання з 75-річчям кафедри ВВ!
Дорогі наші студенти, викладачі, співробітники, випускники, стейкхолдери, друзі та колеги, дозвольте від щирого серця привітати вас із 75-річчям кафедри водопостачання і водовідведення факультету інженерних систем та екології КНУБА!!!
Кафедра активно розвивається, оновлюється, підсилює практичну підготовку студентів в сучасній лабораторії води, організовує міжнародні програми обміну і підвищення кваліфікації як студентів так і викладачів, підтримує традиції і зв’язки з випускниками кафедри. Вам є чим пишатися і що берегти! Ми радіємо спостерігаючи за вашим розвитком і вдячні кожному співробітнику, випускнику, студенту та всім, хто вносить свій вклад у розвиток кафедри.
Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров‘я, благополуччя, успіхів у навчальній, викладацькій, науковій та практичній діяльності!
Деканат ФІСЕ
![Студенти ФІСЕ завітали до бібліотеки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_21092023_1-75x75.jpeg)
Студенти ФІСЕ завітали до бібліотеки
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/slajd1-2-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ ПЕРШОГО ОСВІТНЬОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ «ІНТЕР’ЄР ТА ОБЛАДНАННЯ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2024)
27 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_27032024-500x380.jpg)
Студенти ФІСЕ взяли участь у загальноуніверситетській толоці
28 Березня, 2024![Участь декана ФІСЕ у міжнародному тижні викладачів](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_22042023_1-500x380.png)