Привітання з 75-річчям кафедри ВВ!
НОВИНИ ФІСЕ

Привітання з 75-річчям кафедри ВВ!

Дорогі наші студенти, викладачі, співробітники, випускники, стейкхолдери, друзі та колеги, дозвольте від щирого серця привітати вас із 75-річчям кафедри водопостачання і водовідведення факультету інженерних систем та екології КНУБА!!!

Кафедра активно розвивається, оновлюється, підсилює практичну підготовку студентів в сучасній лабораторії води, організовує міжнародні програми обміну і підвищення кваліфікації як студентів так і викладачів, підтримує традиції і зв’язки з випускниками кафедри. Вам є чим пишатися і що берегти! Ми радіємо спостерігаючи за вашим розвитком і вдячні кожному співробітнику, випускнику, студенту та всім, хто вносить свій вклад у розвиток кафедри.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров‘я, благополуччя, успіхів у навчальній, викладацькій, науковій та практичній діяльності!

Деканат ФІСЕ