НОВИНИ КНУБА

Ректор КНУБА зустрівся з завідувачами кафедр будівельного факультету

Ректор КНУБА Петро Куліков провів уже другу робочу зустріч із завідувачами кафедр, тепер на будівельному факультеті. Традиційно мова йшла про важливе для діяльності навчального закладу питання, про завдання перед керівниками підрозділів під час певного скорочення держаного фінансування навчальних закладів в Україні та можливого скорочення їх кількості. Оскільки в КНУБА викладають авторитетні особистості, ректор звернувся саме до них із  пропозицією запропонувати свої варіанти виходу з ситуації, що склалася в фінансових питаннях рідного університету. Традиційно було наголошено, що приймаються будь-які пропозиції та проєкти з оснащення рідного університету, проєкти щодо відновлення українських міст і сіл, реставрації історичних пам’яток тощо. Ректор запропонував зустрітися за якийсь короткий час, щоб обговорити конкретні надані пропозиції.

Разом із КНУБА до успіху!

Прес-служба КНУБА