НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023 : переможці національного етапу міжнародного конкурсу – студенти КНУБА

Команда студентів-архітекторів  Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури здобули право представляти Україну на престижному міжнародному конкурсі Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023 у Лісабоні.

Кирило Провоторов, Даніїл Пилипчук та Влад Снігур – команда архітектурного факультету Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури під керівництвом доцента Нівіна Сергія Івановича, яка посіла перше місце у національному етапі престижного міжнародного конкурсу Architecture Student Contest 2023.

Фінал конкурсу, де студенти мають представити й захистити свій проєкт «Creative Hub Living & Residences», цьогоріч відбудеться у Лісабоні, наприкінці червня. Автори конкурсного проєкту  представлятимуть Україну у складі команди під порядковим номером «8». Ознайомитись з концепцією проєкту можна за посиланням:

Кирило Провоторов, Даніїл Пилипчук та Влад Снігур вже отримали запрошення від організаторів та готуються до міжнародного фіналу конкурсу.

Перемога у національному відборі престижного міжнародного конкурсу –вагоме досягнення, набуті вміння молодих архітекторів неодмінно стануть у пригоді під час відбудови рідної країни.

Щиро вболіваємо за наших і зичимо їм здійснення задумів, нових творчих досягнень, а головне – гідно й переможно представити Україну на міжнародному рівні!

Друге місце на    національному  фіналі  міжнародного конкурсу Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023 здобули Смілка ЮліяШатківська Анна  – студентки  третього курсу Архітектурного факультет кафедри  Архітектурного проєктування  цивільних будівель і споруд,  керівник  конкурсної команди – кандидат архітектури, доцент Приймак  Володимир Васильович.

Біля  10 років  координатором конкурсу  на архітектурному факультеті КНУБА  є  кандидат архітектури, доцент кафедри  Архітектурного проєктування  цивільних будівель і споруд Кащенко Тетяна Олександрівна.

Вітаємо переможців,  лауреатів, керівників конкурсних команд та  кафедри, студенти  та  викладачі яких   доклали значних  зусиль у  підготовці  конкурсних робіт,  та   висловлюємо подяку Директору  «Сен-Гобен  Будівельна Продукція Україна» Песенкову Кирилу Олександровичу  та   керівнику напрямку технічного навчання  Владіславу Чушкіну!

Ці  досягнення  підіймають  міжнародний престиж   архітектурної освіти України, зокрема нашого університету, гідно представляють  прагнення  студентів  до  творчої майстерності і професійної   роботи на  благо України!