Сенчук Михайло Петрович

Сенчук Михайло Петрович– кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазопостачання і вентиляція Київського національного університету будівництва і архітектури.
Відзначений подякою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність», почесними грамотами Київського національного університету будівництва і архітектури, подякою Київського міського голови.

senchuk.mp@knuba.edu.ua, smp_21@ukr.net
тел.: (044) 245-48-33, внутр. 1-32, кімната 284

Освіта
У 1976 р. закінчив з відзнакою Львівський політехнічний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція» та здобув кваліфікацію інженер-будівельник.
У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
У 2019 році пройшов наукове стажування в ТОВ “КАН-ТЕРМ ЮЕЙ”.
У 2023 році пройшов наукове стажування за програмою з 02 жовтня до 01 грудня в ТОВ “Будівельно-монтажний комплекс Енергомонтажвентиляція”, 180 годин (6 кредитів).
Документи підвищення кваліфікації
Зараховано наказом КНУБА № 323 від 28.12.2023р. “Про введення в дію рішення Вченої ради КНУБА від 22.12.2023 протокол № 16 “Про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА”.

Загальна інформація
Загальний стаж роботи 47 років. Науково-педагогічний стаж 19 років.
У 1976-1985 роках працював на будівництві по організації монтажу інженерних систем: майстром, виконробом, начальником дільниці, начальником виробничо-технічного відділу, головним інженером.
У 1985-2004 роках працював в Науково-дослідному інституті санітарної техніки і обладнання будівель та споруд (м. Київ): провідним інженером, науковим співробітником, старшим науковим співробітником, керівником групи, завідувачем наукової лабораторії опалювальних котлів, заступником директора інституту з наукової роботи.
У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.03 «Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання». Тема дисертації «Підвищення ефективності використання твердого палива в теплогенераторах для систем теплопостачання».
З 2004 р. по теперішній час – доцент кафедри “Теплогазопостачання і вентиляція”.
У 2011 році присвоєно вчене звання доцента.

Перелік навчальних дисциплін

  1. Технології спалювання та очищення викидів (192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОПП, ОНП «Теплогазопостачання і вентиляція»).
  2. Технології та організація монтажу інженерних систем та мереж (192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція»).
  3. Опалення промислових будівель і споруд (192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція»).
  4. Теплогазопостачання та вентиляція  (192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОПП «Міське будівництво та господарство»).

Науково-методична робота

Автор понад 50 робіт, з них 7 – навчально-методичного характеру та 9 – апробаційного за науковою тематикою. Співавтор 5 патентів на винахід. Розробник 4 електронних навчально-методичних комплексів дисциплін на освітньому сайті КНУБА.

Керівник з підготовки двох аспірантів кафедри теплогазопостачання і вентиляції – Белюженка М.Б. та Борковського О.С.

Напрями наукової діяльності

  1. Теорія й практика спалювання твердого палива в опалювальних котлах. Підвищення ефективності твердопаливних теплогенераторів з механічними топковими пристроями.
  2. Теорія й практика промислового впровадження сучасного енергоощадного обладнання для технологічних та енергетичних потреб –  високотемпературні повітронагрівачі, вакуум-випарні установки, опалювальні котли.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram