Новини,  НОВИНИ КНУБА

Стартап-школа КНУБА відкриває новий семестр

Запрошуємо всіх бажаючих займатися стартапами, інноваціями, втілювати свої ідеї в життя до команди стартап-школи КНУБА.

Кожний четвер о 16.00 в КНУБА Hub ми проводимо консультації для команд- учасниць конкурсу та всім зацікавленим у створенні власного стартапу. Пишіть нам в групу telegram https://t.me/knucastartup і ми допоможимо  розвинути свою ідею до бізнесу.

Про новини і можливості участі у акселераційних програмах, грантах та конкурсах можна дізнатися на сторінці Стартап-школи за посиланням: https://www.knuba.edu.ua/startap-shkoly-knuba/

На сьогодні актуальними програмами є:

  1. Акселераційна програма Science-To-Market Accelerator (https://www.knuba.edu.ua/ogoloshuyetsya-nabir-na-intensyvnu-akseleraczijnu-programu-science-to-market-accelerator/ ).
  2. Сfe Accelerator запускає новий набір на програму Ideaslab (https://www.knuba.edu.ua/groshovi-granty-v-rozmiri-do-200-tys-grn-dlya-studentskyh-startapiv-sfe-accelerator-zapuskaye-novyj-nabir-na-programu-ideaslab/ )
  3. Прийом заявок на програму на Nova Tech Spring (https://www.knuba.edu.ua/pryjom-zayavok-na-programu-na-nova-tech-spring-do-29-lyutogo/ )
  4. EASYBUSINESS оголосили про початок нової грантової програми (https://www.knuba.edu.ua/easybusiness-ogolosyly-pro-pochatok-novoyi-grantovoyi-programy/ )

Подавайте заявки до Акселераторів та не втрачайте можливості отримати фінансування на свій стартап !!!

Ірина ІВАХНЕНКО, професор, директор Стартап-школи

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram