![Студент ФІСЕ провів профорієнтаційну зустріч](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_08032023_1.png)
Студент ФІСЕ провів профорієнтаційну зустріч
13 Березня, 2023
08 березня 2023 року студент факультету інженерних систем та екології Олександр Возний провів он-лайн профорієнтаційну зустріч із 11-класниками Черкаської загальноосвітньої школи I-III- ступенів № 19.
Основна мета заходу розповісти старшокласникам про студентське життя, про важливість вибору професії, про переваги нашого університету та факультету і можливо допомогти обрати свій вищий навчальний заклад.
Адже КНУБА – заклад вищої освіти визнаний роботодавцями, вітчизняною і світовою освітньою та науковою спільнотою, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з сучасними знаннями, практичними навичками та необхідною компетентністю.
Вступай, навчайся та допоможи відбудувати Україну!
Наталія Чепурна, заступник декана ФІСЕ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/347247578_7073916212635347_8545454570742619930_n-500x380.jpg)
Захист дисертації (PhD) по спеціальності 022 “Дизайн”
13 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-24_18-01-03-500x380.jpg)
“Новорічні пригоди Грінча у КНУБА”
24 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Банер-website-900x500-профекск-15-12-22-1.png)