Участь у міжнародній виставці InterBuildExpo-2023
11 Березня, 2023
Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук прийняв участь у міжнародній торгівельній виставці InterBuildExpo-2023, яка проходила з 9 по 11 березня в Міжнародному виставковому центрі. Дана виставка проходить з 1994 року і є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1-1024x768.jpg)
Цьогорічна виставка – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій.
На виставці також був представлений Київський національний університет будівництва і архітектури. Завдяки цьому всі бажаючі могли ознайомитись зі спеціальностями, які є в КНУБА, а також умовами вступу та навчання в нашому університеті.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1-768x1024.jpg)
доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_4232-75x75.jpg)
Попередня
Шевченківські дні в музеї Шевченка
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/screenshot_3-1-500x380.png)
Розпочалися змагання за Кубок Ректора КНУБА з футболу
15 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/unnamed-1-500x380.jpg)
Нас вітають
29 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/65224-500x380.jpg)