Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Участь у міжнародній виставці InterBuildExpo-2023

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук прийняв участь у міжнародній торгівельній виставці InterBuildExpo-2023, яка проходила з 9 по 11 березня в Міжнародному виставковому центрі. Дана виставка проходить з 1994 року і є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів.

Цьогорічна виставка – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій.

На виставці також був представлений Київський національний університет будівництва і архітектури. Завдяки цьому всі бажаючі могли ознайомитись зі спеціальностями, які є в КНУБА, а також умовами вступу та навчання в нашому університеті.

доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук