НОВИНИ ФІСЕ

Студент ФІСЕ взяв участь у змаганнях з кульової стрільби

30 жовтня 2023 року у місті Києві відбулися змагання з кульової стрільби серед команд закладів вищої освіти у Солом’янському районі м.Києва під егідою Управління молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Команда Київського національного університету будівництва і архітектури посіла почесне друге місце, поступившись у напруженій боротьбі лише команді Національного авіаційного університету. Найкращим стрільцем КНУБА виявився Бобровник Максим, студент групи НІТ-23, який зумів набрати 89 балів за 10 пострілів. В цілому Максим був другим кращим стрільцем турніру і вніс значний вклад у загальний успіх нашої команди. Вітаємо Максима, вітаємо наших стрільців та бажаємо завжди і в усьому влучати тільки в яблучко!

Павло Пасічник, доцент кафедри «Теплотехніки» КНУБА