Студенти та викладачі ФІСЕ на головній інженерній виставці України «AQUATHERM KYIV-2023»
НОВИНИ ФІСЕ

17 травня 2023 року студенти факультету інженерних систем та екології спеціальностей 192 ОП «Теплогазопостачання та вентиляція» та 144 «Теплоенергетика» відвідали виставку «AQUATHERM KYIV-2023»- головний пункт незламності інженерного ринку України.

Цьогорічна виставка була набагато меншою ніж попередні (до повномасштабної війни), але ця обставина суттєво не вплинула на можливість ознайомлення з новітніми розробками. Студенти мали змогу оглянути джерела теплоти: модульні котельні, котли різної потужності на різному паливі з високими показниками, енергоефективне обладнання систем опалення, вентиляції,  гарячого  водопостачання та кондиціонування повітря.

Приємно було побачити випускників нашого факультету, які працюють в відомих фірмах, що були представлені на виставці. Так наш випускник, спеціаліст РГК О. Хаврель  ознайомив студентів з перевагами и особливостями  представленого їх компанією ГРП. Спеціалісти РГК провели невелику вікторину для студентів на тему біогазу.

Прослуховування лекції про останні досягнення в розробці теплових насосів і особливості експлуатації, а також огляд  виставлених  експонатів теплонасосного обладнання викликали підвищений інтерес.

Інноваційні  інженерні рішення, що забезпечують високу енергоефективність, представлені  експонатами систем тепло та холодопостачання, обладнанням керування процесами, теплоізоляційними матеріалами, монтажними кріпленнями.

Метою відвідування виставки було отримання і закріплення знань з дисциплін, які вивчають в університеті, ознайомлення з новітніми розробками, які студенти будуть використовувати в курсовому та дипломному проектуванні, а також знайомство з можливими місцями майбутнього  працевлаштування.

Нашим студентам  відновлювати та розбудовувати Рідну Україну!

Доцент кафедри теплотехніки Барановська С.В.