НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь ФІСЕ у профорієнтаційній екскурсії до КНУБА

9 березня у КНУБА пройшов захід – Профорієнтаційна екскурсія. До нас завітали гості з різних навчальних закладів міста Києва, Київської області та інших областей України. Профорієнтаційна екскурсія дозволяє активізувати професійне самовизначення абітурієнтів, розвиває пізнавальну активність та розширює кругозір про світ майбутніх професій.

Для абітурієнтів, яких цікавили саме спеціальності факультету Інженерних систем та екології було проведено масштабну екскурсію по лабораторіям, а саме наші майбутні студенти завітали до Лабораторії води, Лабораторії енергоефективності та до Лабораторії контролю параметрів навколишнього середовища, де їм було продемонстровано цікаві досліди.

Заступник декана Олена Дупляк з радістю розповіла про переваги навчання на факультеті, студентське життя та про майбутні професії.

Дорогі наші абітурієнти – майбутнє України у Ваших руках, вступайте у ряди інженерів. Відбудуємо країну разом. Слава Україні!