НОВИНИ ФІСЕ

Студентки ФІСЕ проходили навчання в Люблінській політехніці

Ми, студентки 4 курсу ФІСЕ, Закревська Анастасія та Сафронова Яна, навчаємося за ОПП “Теплогазопостачання і вентиляція” в КНУБА осінній семестр за програмою академічної мобільності “Erasmus+” проходили навчання у Люблінській політехніці.

Наша академічна мобільність підійшла до свого кінця. Не можемо сказати що ми дуже раді цьому, ті емоції і той досвід який ми отримали там, не йде в порівняння ні з якими подіями в нашому житті. Те оточення, та атмосфера і знання, все це неймовірно буде підштовхувати нас до наступних кроків в нашому житті. Там, на факультеті Інженерії навколишнього середовища основними напрямками були енергозберігаючі будівлі (zero building), використання альтернативних джерел енергії для теплопостачання, якість внутрішнього повітря види його забруднення та захист. Також дуже цікавим був напрямок очистки стічних та промислових вот, переробка відходів та їх повторне використання. Підкреслимо велику кількість практичних занять та екскурсії в компанії, які співпрацюють з університетом, це була одна з найцікавіших частин навчання. Ми від щирого серця бажаємо кожному студенту відчуте це, ми вам обіцяємо, ви не пожалкуєте)

Завжди ваші, студентки гр. ТВ-20