![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/images_17949-1-560x378-1.jpg)
Вітаємо заступника голови Наглядової ради КНУБА Станіслава Телісфоровича Сташевського
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Сташевський.jpg)
Колектив Київського національного університету будівництва і архітектури щиро вітає Станіслава Телісфоровича Сташевського, заступника голови Наглядової ради КНУБА, першого віце-президента Будівельної палати України з Днем народження!
Шановний Станіславе Телісфоровичу!
Сонячної весняної пори Ви святкуєте свій ювілей – 80 років. Так розпорядилася доля, що Ви були серед безпосередніх учасників подій, які належать до історії Києва та України, а нині сприяєте успішній діяльності Київського національного університету будівництва і архітектури в складі Наглядової ради. Люди знають Вас як талановитого керівника й організатора, хорошу й порядну людину. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги. Нехай кожен новий день буде щедрим на приємні події, особисті досягнення й шляхетні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо нашого університету! Миру в Україні та гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!
Ректорат КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-10-500x380.jpg)
Збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році
29 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-13.jpg)
ЮВІЛЕЙ ПРОФЕСОРКИ КАФЕДРИ ЗІК АЛЛИ МИХАЙЛІВНИ ПЛЕШКАНОВСЬКОЇ
30 Червня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240124_111748-500x380.jpg)