Новини,  НОВИНИ КНУБА

Всесвітній день усмішки

Всесвітній день усмішки або World Smile Day відзначається з 1999-го року. Це відбувається, як правило, в першу п’ятницю жовтня. Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. Він придумав усміхнену жовту мордочку, відому зараз як звичайний «смайлик». Успіх цього знаку перевершив найсміливіші очікування. І тепер на сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день усмішки. 

Спеціалісти переконують, що усмішка допомагає зняти стрес і втому. Зниження стресу покращує фізичний стан людини – нормалізується тиск, покращується травлення, нормалізується рівень цукру в крові. Крім того, посмішка робить людей привабливішими, приємними у спілкуванні, покращує стосунки і навіть допомагає в кар’єрному зростанні!

Усмішка – це той доступний і простий спосіб, який може покращити здоров’я, стосунки з оточенням та отримати радість від життя!

Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій! Поділіться посмішкою з рідними, друзями, колегами, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Але це зробить ваш день набагато приємнішим! Спробуйте!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram