НОВИНИ КНУБА

XIХ профорієнтаційна екскурсія

15 вересня відбулася профорієнтаційна екскурсія до Київського національного університету будівництва і архітектури, яку відвідали понад 30 осіб із різних закладів середньої загальної освіти м. Києва та України. Профорієнтаційна екскурсія  — це захід, який допомагає абітурієнту обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх його здібностей, потреб і бажань. Під час профорієнтаційної екскурсії відбулося «живе» спілкування представників університету з учнівською молоддю та батьками, які ґрунтовно надали роз`яснення щодо професій, їх змісту, статусу на ринку праці, рівнів освіти, перспектив працевлаштування, можливостей продовження навчання.

Відвідувачі жваво цікавилися переліком спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у КНУБА, професіями, які вони матимуть після навчання. Майбутніх абітурієнтів запросили на навчання на підготовчі курси, де здійснюється якісна підготовка з предметів ЗНО/НМТ, а також з предметів творчого конкурсу – композиції, живопису, рисунку, креслення. Екскурсійній групі показали аудиторії та лабораторії університету, творчі майстерні. Дивовижні скульптури, малюнки, композиції та модерн-проекти вразили та заохотили наших гостей.

КНУБА запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які відбуватимуться два рази на місяць. Оголошення про наступні дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram