НОВИНИ КНУБА

ХХІІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЕКСКУРСІЯ КНУБА

9 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія. До КНУБА завітало близько 120 гостей з різних навчальних закладів міста Києва та інших міст України. Одним із найважливіших завдань, які ставить перед собою сучасна молодь, є пошук і знаходження певної професії, яка надасть можливість не лише забезпечувати себе і майбутню сім`ю матеріально, але й отримувати задоволення від улюбленої справи. Метою проведення профорієнтаційної екскурсії КНУБА є надання інформації вступникам та їх батькам про сучасний ринок праці, про існуючі популярні професії в КНУБА, а також допомога самовизначитися у виборі спеціальності.

Організатори екскурсії розповіли екскурсійній групі про університет, факультети, спеціальності, проживання, працевлаштування, участь у різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходах, в яких беруть участь студенти КНУБА.

Декани та представники факультетів провели цікаві міні-зустрічі зі вступниками та батьками. Відвідувачі жваво цікавилися переліком спеціальностей та особливостями навчання в КНУБА. Під час зустрічей було продемонстровано демонстраційні стенди, лабораторії, майстерні, спеціалізовані аудиторії де навчаються студенти КНУБА.

КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram