Новини,  НОВИНИ КНУБА

Заходи з психології та самодопомоги

У рамках співпраці з центром сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації 14 листопада для студентів будівельно-технологічного факультету пройшов семінар практикум з психології “Конфлікт та шляхи його вирішення”. Під час заходу обговорювали поняття конфлікту та загальні характеристики його проявів, причин виникнення та основні стадії конфлікту, попередження та ефективні шляхи вирішення конфліктних ситуацій,  на прикладах з життєвих ситуацій,  розглянули шляхи вирішення та подолання конфлікту, а також отримали корисні поради, щодо вирішення конфліктних ситуацій.

Для студентів архітектурного факультету 20 листопада була проведена лекція на тему “Формування навичок керування негативними емоціями як профілактика проявів  насилля”. На лекції розглядали та обговорювали питання: чому ми переживаємо негативні емоції, в чому їх користь та шкода для нас, як впоратися із важкими та неприємними емоціями та тривогою. За допомогою тестової методики студенти визначили актуальний рівень своєї стресостійкості, попрактикували методи заземлення та стабілізації для вироблення навичок  самодопомоги.

Проводила семінари практикуми для  наших студентів практичний психолог “Центру сім’ї”  Надія Ігначук.  Сподіваємось, що такі заходи є корисними та допомагають нашим студентам у повсякденному житті: аналізувати свій емоційний стан, оцінювати свої почуття та вчинки, запобігати конфліктним ситуаціям.

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи