![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4639-1140x855.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 22 лютого 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.
Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/26-500x380.png)
Участь студентів менеджерів у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS-2023»
4 Грудня, 2023![Вітаємо студентів ФІСЕ з перемогою у квесті!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_19042023_1-1-500x380.jpg)
Вітаємо студентів ФІСЕ з перемогою у квесті!
24 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/pxl_20230405_113945544-3-500x380.jpg)