НОВИНИ ФІСЕ

Зустріч студентів ФІСЕ із зовнішнім стейкхолдером

21 листопада 2023 року пройшла зустріч з зовнішнім стейкхолдером факультету інженерних систем та екології потенційним роботодавцем Арсентієм Ляшенко, засновником та генеральним директором компанії ProfInstall, що є однією з провідних компаній в Україні з проектування та монтажу систем ОВіК, організації мікроклімату, аспірації та інших технологічних комунікацій. На зустрічі були присутні студенти, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Теплогазопостачання і вентиляція» та спеціальністю 144 «Теплоенергетика» освітня програма «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології». Мета зустрічі : мотивація (вчитися, жити, досягати більшого особисто) та розуміння перспектив розвитку за професією.

За підсумками зустрічі були сформульовані можливі зміни в освітніх програмах, обговорено про можливість практичної підготовки студентів і можливість стажування в даній компанії.

Заст. декана ФІСЕ  Наталія ЧЕПУРНА