Звіт Ради студентського самоврядування ФІСЕ!
НОВИНИ ФІСЕ

Звіт Ради студентського самоврядування ФІСЕ!

12 червня 2023 року на факультеті інженерних систем та екології відбулось підсумкове засідання Ради студентського самоврядування факультету інженерних систем та екології в цьому навчальному семестрі.

Голова РСС ФІСЕ Олександра Пестієнко звітувала про діяльність РСС факультету за 2022/2023 навчальний рік. Приємно, що цей навчальний рік незважаючи на військовий стан пройшов активно. Багато факультетських заходів було проведено: організація Міс&Містер ФІСЕ, відвідування виставок,  екскурсії, організація благодійних заходів, профорієнтаційні зустрічі та участь у днях відкритих дверей КНУБА, а також активна участь в усіх спортивних, культ-масових та наукових університетських заходах.

Заступник декана Наталія Чепурна відмітила, що роботу РСС та Голови РСС факультету можна вважати задовільною, розповіла про найголовніші напрямки роботи факультету, про проблемні питання та про плани на майбутнє.

Також, члени студентського самоврядування затвердили додаткові бали до списку рейтингу студентів.

Дякуємо Олександрі та кожному члену РСС ФІСЕ за активну участь у житті факультету і університету! Дякуємо ЗСУ! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Заступник декана ФІСЕ Наталія Чепурна