ФАКУЛЬТЕТ УРБАНІСТИКИ ТА ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

НАВЧАННЯ

Шановні друзі!

Коли ми говоримо про факультет урбаністики та просторового планування, ми завжди говоримо про інновації – інновації в організації навчального процесу, педагогічні інновації, новітні підходи в формуванні освітніх програм, впровадження швидких форм реагування на запити ринку праці, залучення сучасних інформаційних технологій та закордонних прогресивних методів в освітній процес, організацію івентів, максимальну підтримку студентських ініціатив та багато іншого.
Наша головна стратегічна мета – це створення якісно нового освітнього середовища, використовуючи світові досягнення та опираючись на фундаментальні знання та цінності наших вчителів. Ми об’єднали наші зусилля для створення умов розвитку нашої молоді, для підтримки талановитих студентів, для розкриття їх потенціалу та задля відкриття шляхів досягнення успіху та мрій.
Ми не чекаємо кращих часів, ми живемо і творимо вже зараз..
Ми прагнемо досягти результатів, які дозволять змінити на краще не тільки якість освіти на нашому факультеті але і країну в цілому.

Всі перетворення починаються з себе. Ми не можемо змінити обставини навколо, але ми можемо і вже змінюємо нас.

АБІТУРІЄНТУ

Вступ на кваліфікаційний рівень бакалавра

Вступ до магістратури

Вступ до аспірантури