БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ
НОВИНИ ФІСЕ

БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

1-2 липня 2023 р. в Більярдному клубі „В2В”, м. Львів, відбувся Особисто-командний Чемпіонат ЗВО України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Динамічна піраміда”- Кубок Білозерова.

В турнірі приймала 23 спортсмени, з 15 ЗВО України.

У особистому заліку Чемпіоном України став Пасічник Павло(Київський національний університет будівництва і архітектури), друге місце посів Гавриленко Роман (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), треті місця поділили Чорномиз Віталій(Київський медичний університет УАНМ) та Войтович Роман (Львівський національний  університет імені Івана Франка).

У командному заліку Чемпіоном України стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка(Гавриленко Роман, Ворона Віталій, Демянюк Олексій, Міхно Олексій) ректор – Бугров Володимир Анатолійович друге місце посіла команда команда Київського національного університету будівництва і архітектури (Приймак Олександр, Пасічник Павло, Єрьомін Андрій) ректор – Куліков Петро Мусійович і третє місце – команда Національний університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Кропивницький Сергій, Черменський Андрій, Йопа Тетяна) Ректор –Онищенко Володимир Олександрович.

Вітаємо нашого чемпіона доцента кафедри теплотехніки Пасічника Павла із золотою нагородою та команду КНУБА із почесними срібними медалями! Також запрошуємо бажаючих викладачів, що мають певні навички гри на більярді в команду університету. Зв’язатися можете з Пасічником Павлом (+380953328242) або звернутися до декана ФІСЕ Приймака Олександра!

Доцент кафедри теплотехніки Габа Крістіна