ДФ 05 191 АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

телефон: +38(098) 808-71-72

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 09 вересня 2022 року, о 12:00 год.

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет, кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд, прос. Повітрофлотський, 31, м.Київ.

Посилання на онлайн трансляцію захисту дисертації: https://us02web.zoom.us/j/87647160763?pwd=Sk01WTRKOG03WFpqOFAxdXNYZjNBUT09

Голова ради:

КУЦЕВИЧ Вадим Володимирович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

ЛЕЩЕНКО Нелля Арсентіївна, доктор архітектури, доцент, професор кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університет будівництва і архітектури;

КОЗАКОВА Олена Миколаївна, кандидат архітектури, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Володимир Георгійович, доктор архітектури, доцент, завідувач кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

ШУЛДАН Лариса Олександрівна, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри архітектурних конструкцій Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»

Науковий керівник:

БРІДНЯ Лариса Юріївна, к. арх., доцент., доцент кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Київського національного університету будівництва і архітектури.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Висновок наукового керівника

Анотація Гун Цзехун

Дисертація Гун Цзехун

Рецензія рецензента к.арх Козакова О.М. на дисертацію Гун Цзехун

Протокол про стоворення та перевірку кваліфікованого та удосканаленого електронного підпису к.арх. Козакової О.М.

Рецензія рецензента д.арх., Лещенко Н.А. на дисертацію Гун Цзехун

Протокол про створення та перевірку кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису д.арх. Лещенко Н.А.

Відгук офіційного опонента д.арх., проф., Чернявського В.Г. на дисертацію Гун Цзехун

Протокол про створення та перевірку кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису д.арх., проф. Чернявського В.Г.

Відгук офіціного опонента к.арх., доц. Шулдан Л.О. на дисертацію Гун Цзехун

Протокол про створення та перевірку кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису к.арх, доц. Шулдан Л.О.

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Гун Цзехун

Посилання на відеозахист дисертації Гун Цзехун