![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/200.jpg)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ, КАФЕДРА ІТА КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ЗЗСО №200 м.Києва (2023)
4 та 5 травня 2023 року к.арх., доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. та к.арх., доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В. архітектурного факультету КНУБА зустрілися з адміністрацією ЗЗСО №200 м.Києва (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №200 імені Василя Стуса), зокрема директором Любарцем Д.С., заступником директора з навчально-виховної роботи Семеновою А.О., головою методичного об’єднання з природничих наук Лютою В.В., та провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів.
Під час зустрічі була представлена загальна інформація про КНУБА, переваги навчання на архітектурному факультеті, умови вступу, особливості майбутнього працевлаштування та активного громадського життя студентів, що навчаються в КНУБА.
Косаревська Р.О. та Левченко О.В. детально розповіли про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету, зокрема на спеціальностях 022 «Дизайн» та 191 «Архітектура та містобудування», показали роботи студентів-дизайнерів та студентів-архітекторів, виконаних з застосуванням BIM-технологій, та запросили школярів відвідати День відкритих дверей 6 травня 2023 року, а також вступати до КНУБА.
![ЗЗСО №200 м.Києва та КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-1.jpg)
![ЗЗСО №200 м.Києва та КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-2-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-3-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-4-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-5-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-6-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-7-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-8-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-9-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-10-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-11.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-12-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-13-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-14-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-15-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-16-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-17-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-18-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-19-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-20-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-21-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dn_-22-1024x556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-2-1024x541.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-4-1024x541.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-5-1024x541.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-6-1024x541.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-7-1024x523.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-8-1024x526.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-10-1024x541.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-11-1024x642.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-12-1024x642.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/ita_-13-1024x642.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-3-75x75.jpg)
Науково-практичні студентські студії КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-17_17-50-29-500x380.jpg)
До 80-річчя Ковальського Леоніда Миколайовича
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/a536ba9887a82a0668195a8e401a8884-500x380.jpg)
Вітаємо
30 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-25_08-12-31-068-500x380.jpg)