НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедри Інформаційних технологій в архітектурі та Дизайну

За завданням ректорату з студентами спеціальності 022 «Дизайн» архітектурного факультету за програмою «Комп’ютерний практикум – інформаційні технології проєктування» кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, розробили «Пілотний проєкт реновації укриття-бомбосховища та першого поверху Архітектурного корпусу КНУБА»

КНУБА в плідній співпраці з Allbau Software GmbH (Allplan a Nemetschek COMPANY) активно впроваджують ВІМ-технології в навчальний процес та забезпечують всіх студентів навчальними ліцензіями на безоплатній основі на час навчання, з можливістю подовження терміну ліцензії щорічно.

Вітаємо студентів груп ДН-20-1, ДН-20-2, ДН-20-3, ДН-20-4 з проходженням навчального курсу та запрошуємо всіх залишити свої відгуки.

Студенти-дизайнери архітектурного факультету на кафедрі Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА отримали теоретичні знання та практичний досвід роботи в команді. Кожен студент створив власний дизайн на окремому файлі моделі які поєднуються в загальній структурі проєкту, а загальна концепція узгоджувалася групою та формувалася презентація проєкту.

ВІМ – менеджери груп:
ДН-20-1 – Воробієвська Олександра
ДН-20-2 – Мангул Олександра
ДН-20-3 – Салюк Валерія
ДН-20-4 – Томищ Ірина

ДН-20-1 – Воробієвська Олександра

ДН-20-1

ДН-20-2 – Мангул Олександра

ДН-20-2

ДН-20-3 – Салюк Валерія

ДН-20-3

ДН-20-4 – Томищ Ірина