НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА

Пілотний проєкт реновації укриття та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА.

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедри Інформаційних технологій в архітектурі та Дизайну

Запрошують на захист пілотного проєкту «Реновації укриття та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА»

27 грудня 2023 року о 15:00 Київ
Zoom Конференція

Ідентифікатор конференції: 549 848 4290 Код доступу: knuba

Запрошуємо всіх приєднуватися, висловити Ваші пропозиції та зауваження:

За завданням ректорату КНУБА студенти спеціальності 022 «Дизайн» архітектурного факультету КНУБА за програмою «Комп’ютерний практикум – інформаційні технології проєктування» кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, розробили концептуальний «Пілотний проєкт реновації укриття та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА»

КНУБА в плідній співпраці з Allbau Software GmbH (Allplan a Nemetschek COMPANY активно впроваджують ВІМ-технології в навчальний процес та забезпечують всіх студентів навчальними ліцензіями на безоплатній основі на час навчання, з можливістю подовження терміну ліцензії щорічно.

Цей досвід командної роботи показав студентам складність та необхідність налагодження комунікації в середині команд, можливість командної роботи в Allplan з залученням моделей з додатків, наприклад таких як SketchUP від компанії Trimble, долучення до міжнародного проєктного досвіду від компанії Nemetschek на рівні архітектурно-дизайнерського моделювання та колаборації в одному проєкті кращих можливостей розподілу завдань на опрацювання.

Студенти-дизайнери архітектурного факультету на кафедрі Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА отримали теоретичні знання та практичний досвід роботи в команді.

Вітаємо студентів груп ДН-20-1, ДН-20-2, ДН-20-3, ДН-20-4 з проходженням навчального курсу та запрошуємо всіх на публічний захист проєкту «Реновації укриття та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА», як складових елементів ВІМ-проєкта.

Автор та викладач курсу «Комп’ютерний практикум – інформаційні технології проєктування»:
к.арх., доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі – Левченко Олексій Вікторович

Матеріал підготував:
Левченко Олексій Вікторович, к.арх., доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва і архітектури

levchenko.ov@knuba.edu.ua | FB-Сучасні проблеми архітектури та містобудування