Про кафедру

Колектив кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Завідувач кафедри з 2003 року – Захарченко Петро Володимирович, к.т.н., професор, віце-президент Академії будівництва України, заслужений працівник освіти України.

         1. Загальна стисла інформація про кафедру 

         Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві (ТКДвБ) була створена в 2003 році на вимогу виробничих та торговельних підприємств будівельної галузі для вирішення питань, пов’язаних із насиченням ринку України сучасними будівельними матеріалами і товарами. Кафедра готує та випускає бакалаврів спеціальностей 075 “Маркетинг” та 076 «Підприємництво та торгівля» за освітньо-професійними програмами:

Здійснює підготовку та випуск магістрів спеціальностей 075 “Маркетинг” та 076 «Підприємництво та торгівля» за освітньо-професійними програмами:

На кафедрі ТКДвБ відкрита аспірантура за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля»

  2. Наукова та науково-технічна діяльність кафедри

В 2007-2017 рр. введено в дію модернізовані навчальні лабораторії «Систем сухого будівництва» та «Підвищення конкурентоспроможності будівель і споруд», які оснащені сучасним обладнанням та інструментом, плакатами та стендами, зразками будівельних матеріалів. Також була відкрита науково-дослідна лабораторія та лабораторія «Торговельного підприємництва». Навчальна лабораторія «Непродовольчих товарів та керамічних будівельних виробів» насичується зразками сучасних будівельних матеріалів.

   На кафедрі проводяться науково-дослідні роботи, пов’язані із розробкою програми підвищення комфортності житла, утилізацією відходів виробництва та створенням нових видів будівельних товарів. В подальшому планується розширення сфери наукової роботи кафедри шляхом проведення досліджень у сфері організації торгівлі, комерційної діяльності на ринку нерухомості, більш активне залучення студентів до науково-дослідної роботи, організація їх стажування за кордоном.

        На кафедрі проводяться науково-дослідні роботи, замовниками яких є провідні компанії України. Так, на замовлення :

ТОВ «УкрПолімерконструкція» проведено роботу  згідно з договором №101-47 «Дослідження ринку  зварних фітингів великих діаметрів  та ринку поліпропіленових листів». Науковий керівник проф. Захарченко П.В. Виконавець студент 6-го курсу Тритинник Н.В.ТКД 61

-ТОВ «Агромат-Декор» проведено дослідження ринку згідно з договором №108-17 «Маркетингові дослідження ринку керамічних нагрівальних пристроїв в Україні» Науковий керівник проф. Захарченко П.В.  Робоча група: доц. Романенко О.В., доц. Самойленко А.А., студентка 4-го курсу Гургенідзе Маріамі (ТКД-41), студент 3-го курсу Лисенко Антон (ТКД-31).

-ТОВ «Кераммаркет» проведено роботу згідно з договором №112-17  «Проведення аналізу ринку крупноформатних керамічних блоків та надання порівняльної характеристики властивостей керамічних блоків та газобетону». Науковий керівник: доцент Огороднік І.В. Виконавець студент 5-го курсу Колядюк А.В. (ТКД 51).

            Аспіранти кафедри проводять наукову роботу за новими напрямками :

– Розроблення нових методів і методик дослідження групи резистивних  матеріалів без використання дорогоцінних та напівдорогоцінних металів.

 – Формування асортименту товстоплівкових нагрівальних елементів на основі новітніх технологій .

 – Формування споживних властивостей, асортименту сухих будівельних сумішей

 -Формування та оцінювання споживних властивостей модіфікованої силікатної цегли.

 

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram