076 ОПП “Товарознавство та комерційна діяльність” (магістратура)

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві є випусковою кафедрою з підготовки магістрів за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля” ОПП “Товарознавство та комерційна діяльність».

ОПП "Товарознавство та комерційна діяльність"

Гарант ОПП та проектна група:
  1. Ляліна Н.П., д.т.н., професор, професор кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві, гарант освітньої програми.
  2. Захарченко П.В., к.т.н., професор, завідувач кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві.
  3. Самойленко А.А., к.т.н., професор кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві.
Робочий навчальний план
Освітні компоненти
Атестаційні випускні роботи
  • Рильник В.О. – Диплом ІІІ ступеня за виконану роботу на тему: “Організація маркетингу та збуту керамогранітної плитки великих форматів на прикладі ПТК ТОВ “Агромат”. Науковий керівник: к.е.н., доц.. Романенко О.В.
  • Попсуй В.В. – номінація “За високий рівень висвітлення спеціалізації досліджуваного об’єкта” за виконану роботу на тему: “Товарознавча характеристика тепло- та звукоізоляційних матеріалів та оцінка їх конкурентоспроможності на ринку України”. Науковий керівник: к.т.н., доц. Юдічева О.П.
  • Чуприна Д.М. – номінація “За креативність формулювання теми і здійсненого дослідження” за виконану роботу на тему: “Товарознавча характеристика та оцінка конкурентоспроможності будівель, споруджених з використанням легких сталевих конструкцій”. Науковий керівник: к.т.н., доц. Огороднік І.В.

Співпраця зі стейкхолдерами

Кар’єрний шлях наших випускників
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram