НОВИНИ КНУБА

Випускники КНУБА у Європейських університетах

Як зазначила у своєму дописі д.т.н., проф. Марина СУХАНЕВИЧ (http://surl.li/giwxe) «… КНУБА, в цілому, не поступається канадським університетам щодо якості підготовки фахівців будівельної галузі». Команда кафедри управління проєктами повністю підтримає думку колеги. У Католицькому університеті Льовена (м. Льовен, Бельгія) (https://www.kuleuven.be/english/kuleuven/) у кампусі Де Найер (https://prep.cc.kuleuven.be/www/english/campuses/de-nayer-campus/about), який є кампусом для технічних спеціальностей університету, зокрема, спеціальності цивільне будівництво, навчається випускниця КНУБА 2013 року, кафедри Міського господарства Олена Шкундалева. З випускницею команда кафедри управління проєктами познайомилась під час відвідання університету в рамках проведення робочої наради з упровадження проєкту «Багатопрофільні компетенції для здорової та безпечної роботи у 21 сторіччі» (https://www.knuba.edu.ua/faculties/fait/kafedri-fait/kafedra-up/international-projects/), що проходила з 27 по 31 березня 2023 року (http://surl.li/gixcd).

Олена вперше потрапила до університету Льовена, виборовши грант на наукове дослідження у 2019 році серед 200 претендентів. Далі продовжила навчання в університеті за науковим напрямом. Темою її дослідження є «Структурна поведінка 3D-друкованого залізобетону». Проводити такі наукові дослідження їй дозволяє матеріально-технічна база бельгійського університету та знання, отримані у КНУБА. Її колеги дуже схвально відгукувались про Олену, як фахівця та науковця.

Пишаємось випускниками КНУБА та колегами, які готують висококваліфікованих фахівців і науковців.

Довідково: Католицький університет Льовена посідає 50 місце у світовому рейтингу ЗВО за результатами 2022-2023 рр. (https://www.usnews.com/education/best-global-universities/rankings), 14 місце у Європі, 4 за кількістю залучених учасників і 6 за обсягом залучення коштів серед ЗВО, що беруть участь у програмі «Горизонт Європа».

Олена Веренич,

Д.т.н., професор кафедри управління проєктами, ФАІТ

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #Work4Ce #ProjectManagementDepartment #KNUCA #projectmanagement #ERASMUS+ #EuropeanUnion #Belgium #KULeuven

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram