Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі
НОВИНИ ФІСЕ

Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі

За сприянням завідувача кафедри теплотехніки Михайла Кириченка магістрант кафедри Сергій Готун під керівництвом Наталії Чепурної відвідав 11 вересня 2023 року практичний семінар. Семінар на тему: «Інноваційні системи опалення та водовідведення» організований фірмою KAN-therm проводився в лабораторії технічного відділу компанії. Лектор – менеджер Ольга Солоха- випускниця факультету інженерних систем та екології.

Навчальна група, яка складалася зі студентів та практикуючих інженерів, ознайомилась з особливостями застосування та монтажу труб: Push Platinum, Push, Press LBP, PP, Steel, Inox для теплих підлог. Під час семінару учасники мали змогу по практикуватись з‘єднувати різні типи труб і ознайомились з програмним забезпечення Kan C.O. та Kan OZC технічного відділу.

Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА