![Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_20092023_1-1.jpeg)
Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі
За сприянням завідувача кафедри теплотехніки Михайла Кириченка магістрант кафедри Сергій Готун під керівництвом Наталії Чепурної відвідав 11 вересня 2023 року практичний семінар. Семінар на тему: «Інноваційні системи опалення та водовідведення» організований фірмою KAN-therm проводився в лабораторії технічного відділу компанії. Лектор – менеджер Ольга Солоха- випускниця факультету інженерних систем та екології.
Навчальна група, яка складалася зі студентів та практикуючих інженерів, ознайомилась з особливостями застосування та монтажу труб: Push Platinum, Push, Press LBP, PP, Steel, Inox для теплих підлог. Під час семінару учасники мали змогу по практикуватись з‘єднувати різні типи труб і ознайомились з програмним забезпечення Kan C.O. та Kan OZC технічного відділу.
Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА
![Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_20092023_2.jpeg)
![Студент кафедри теплотехніки ФІСЕ прийняв учать у практичному семінарі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_20092023_3.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-18_13-58-13-500x380.jpg)
Благодійний Stand Up – ЦКД
18 Березня, 2023![Профорієнтаційна зустріч представника ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/jvv_30052023_1-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч представника ФІСЕ
6 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/37_main-500x380.jpg)