ТВОРЧІ ЗВ’ЯЗКИ

Творчі зв’язки з організаціями і установами

16 листопада 2022 р. на базі кафедри теорії архітектури відбулася відкрита лекція на тему «Організація архітектурного простору виставкових комплексів». Лекцію провів Бистряков Андрій Олександрович – керівник компанії, яка більше 20-ти років займається виставковими комплексами та влаштуванням виставкових стендів як в Україні, так і закордоном. Досвід фахівця-практика є важливим для здобувачів.

 

Деталі події

15.11.22 Міжнародне співробітництво – Варшавський технологічний університет В рамках міжнародного

співробітництва та обміну досвідом на кафедрі теорії архітектури для магістрів
першого року навчання викладається курс лекцій 
професором к
афедра архітектурного та містобудівного проектування Архітектурного факультету Варшавського технологічного університету – Анна Марія Вержбіцька (Anna Maria Wierzbicka).

Деталі події

Кафедра «Теорії архітектури» практикує укладання угод про співпрацю з різними підприємствами і організаціями. Майже кожен рік укладаються нові договори, які мають подальше втілення в курсове проектування, дипломне проектування, науково-дослідницьку і експериментальну роботу аспірантів і викладачів кафедри:

Асистент кафедри Гомон О.О. здійснює керівництво навчанням в Малій Академії Архітектури:

Викладачі кафедри практикують виїзди з організацією майстер-класів в школах та коледжах різних міст України. Асистент кафедри Павленко О.М. проводить навчання в дитячій архітектурній студії:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram