ТВОРЧІ ЗВ’ЯЗКИ

Творчі зв’язки з організаціями і установами

15 лютого 2024 року о 15.00 у КНУБА в деканаті Архітектурного факультету відбулося третє – онлайн засідання Київської МАН ІІ

МАН ІІ  -(Міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів 8-11 класів МАН відділення інженерії та матеріалознавства секція «Архітектура та дизайн».

5-6 жовтня 2023 року у Вільнюсі, Литва, відбувся міжнародний семінар „FUTURE SCHOOL FOR UKRAINE“.


Організатори: Центральна агенція управління проектами Литви та Асоціація архітекторів Литви (Central Project Management Agency of Lithuania and Architects Association of Lithuania)

116_Tag_der_Ukraine_2023_09_28_NZ6_9806

ДРУГЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-СМОТРІ PhD ДИСЕРТАЦІЙ

 

Поздоровляємо аспірантку кафедри «Теорії архітектури» Ярину Жданову за друге місце отримане на конкурсі-презентації PhD дисертацій, що пройшов в Ессені, Німеччина, в рамках Річних зборів Німецько-українського академічного товариства спільного з днями України в Рейн – Вестфалії, які проходили 28-29 вересня 2023 року.

Візит до університету прикладних наук м. Любек (UNIVERSITÄT ZU LÜBECK)

Наприкінці 2022 року завідувач кафедри Ковальська Гелена Леонідівна відвідала університет прикладних наук м. Любек (UNIVERSITÄT ZU LÜBECK) в Німеччині в рамках міжнародної співпраці КНУБА. Під час візиту пройшли зустрічі з професорами архітектурного факультету університету м. Любек, були обговорені питання обміну студенів за програмою ЕРАЗМУС

16 листопада 2022 р. на базі кафедри теорії архітектури відбулася відкрита лекція на тему «Організація архітектурного простору виставкових комплексів». Лекцію провів Бистряков Андрій Олександрович – керівник компанії, яка більше 20-ти років займається виставковими комплексами та влаштуванням виставкових стендів як в Україні, так і закордоном. Досвід фахівця-практика є важливим для здобувачів.

 

Деталі події

15.11.22 Міжнародне співробітництво – Варшавський технологічний університет В рамках міжнародного

співробітництва та обміну досвідом на кафедрі теорії архітектури для магістрів
першого року навчання викладається курс лекцій 
професором к
афедра архітектурного та містобудівного проектування Архітектурного факультету Варшавського технологічного університету – Анна Марія Вержбіцька (Anna Maria Wierzbicka).

Деталі події

Кафедра «Теорії архітектури» практикує укладання угод про співпрацю з різними підприємствами і організаціями. Майже кожен рік укладаються нові договори, які мають подальше втілення в курсове проектування, дипломне проектування, науково-дослідницьку і експериментальну роботу аспірантів і викладачів кафедри:

Асистент кафедри Гомон О.О. здійснює керівництво навчанням в Малій Академії Архітектури:

Викладачі кафедри практикують виїзди з організацією майстер-класів в школах та коледжах різних міст України. Асистент кафедри Павленко О.М. проводить навчання в дитячій архітектурній студії:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram