Навчальна та методична діяльність

Знайдіть все що необхідно для навчання

Література, варіанти завдань, відеоуроки, а також багато цікавої інформації яка допоможе вам успішно пройти курс інженерної та компютерної графіки

Навчальна діяльність

Для студентів перших та других курсів всіх факультетів КНУБА кафедра забезпечує викладання дисциплін «Нарисна геометрія», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Перспектива в образотворчому мистецтві», «Перспектива для архітекторів», «AutoCAD двовимірне та тривимірне моделювання», спецкурс для студентів Будівельного факультету «Обчислювальна геометрія». Для студентів підготовчого відділення розроблений курс «Графіка-креслення», та проводяться майстер-класи.

Методична діяльність

На кафедрі завжди приділялась велика увага виданню учбової літератури. Крім монографій, підручників, навчальних посібників, методичних вказівок до виконання графічних та лабораторних робіт члени кафедри беруть участь у винахідницькій діяльності. Михайленко В.Є. має 10 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.

Наші відеоуроки

Підписка й лайки обов’язкові! 😉 Працювати легше коли є відеозаписи під рукою. Окрім літератури ви можете знайти тут відеоуроки по нашим курсам. 

 

  • All Post
  • КНГІГ Навчання
Дослідження багатогранника

13 Листопада, 2022/

Від простого до складного! Це основний шлях до успіху при вивченні онов нарисної геометрії – перші кроки які навчать вас…

Спробуй накресли!

13 Листопада, 2022/

Герб України – як витвір мистецтва. Це сукупність ліній та їх спряжень, які не так легко вже й накреслити. До…

НОВИНИ

АБІТУРІЄНТАМ

АСПІРАНТУРА

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ

ПРО КАФЕДРУ

ВИКЛАДАЧІ

НАВЧАННЯ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram