У Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться презентація проектів архітектурно – інженерного конкурсу енергоефективних житлових будинків «Solar Decathlon КНУБА».

3 червня 2013р. о 13:00 у холі Архітектурного корпусу КНУБА шість мультидисциплінарних команд запропонують на розгляд журі найкращі інноваційні проекти з роз’ясненням архітектурного, конструктивного і інженерного рішень.

Метою конкурсу “Solar Decathlon КНУБА” є розробка проекту енергоефективного житлового будинку групами студентів різних спеціальностей та спеціалізації – архітектурних та інженерних.

Об’єктом проектування для учасників конкурсу є індивідуальний житловий будинок з використанням ресурсоефективних технологій (енергоефективних та водозберігаючих), сучасних будівельних енергосберігаючих екологічних матеріалів та зниженням негативного впливу на навколишнє середовище під час експлуатації будинку.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна знайти за посиланням: http://www.knuba.edu.ua/decathlon/

Запрошуємо всіх на презентацію конкурсних робіт, яка відбудеться 3 червня 2013р. о 13:00 у холі Архітектурного корпусу КНУБА.