НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КНУБА

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “ХУДОЖНІЙ РОЗПИС В ІНТЕР’ЄРІ” (2023)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «Художній розпис в інтер’єрі», де представлено 24 кращі творчі роботи студентів 3 курсу спеціальності 022 “Дизайн” кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-31, ДН-32 та ДН-33), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Живопис в інтер’єрі» осіннього семестру 2022-2023 н.р.

Організаційний комітет виставки: куратор – к.т.н., доцент кафедри дизайну Пилипчук Оксана Дмитрівна, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.

Студентам-дизайнерам 3 курсу в межах дисципліни «Живопис в інтер’єрі» було запропоновано розробити проєкт художнього розпису в інтер’єрі. В контексті існуючого інтер’єрного середовища студенти мали виконати ряд навчальних творчих завдань, а саме: за допомогою створення і розміщення в просторі власного живописного твору мистецтва гармонізувати композицію інтер’єру обраного приміщення, надати простору певного емоційного настрою та створити неповторну атмосферу у середовищі, що має характеризуватися наявністю відповідних зорових асоціацій і образів, рівнем комфортності й ступенем гармонійності.

Переглянути попередні виставки студентів спеціальності 022 “Дизайн”