Сторінка ректора

Київському національному університету 92 роки

КНУБА готується до відновлення освітнього процесу навчання з 4 квітня 2022 року

Школа «Створення наукових основ синтезу лужних і лужно-лужноземельних алюмосилікатних в’яжучих, як аналогів природних матеріалів» ім В.Д. Глуховського

АРХІТЕКТОРИ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

КНУБА- це європейська освіта

WE SHALL OVERCOME!

Щодо підсумків минулого року

До 90-річчя КНУБА

ЗВЕРНЕННЯ ректора КНУБА до колективу Університету

КНУБА стає енергоефективним. Від теорії до практики.

Завдання, плани, виклики

Рейтинг факультетів 2018

Інженери врятують світ

До всесвітнього дня архітектури

КНУБА і спорт

Звернення ректора КНУБА до випускників 2018 року

КНУБА – інтернаціональний

Шлях до КНУБА

Наука за розкладом

Молодь – наша опора

Про гуртожитки

Про створення факультету «Урбаністика та просторове планування»:

До підсумків 2017 року

«До відвідувачів сайту КНУБА»

Шановні гості сайту КНУБА!

Вітаю Вас на сторінках сайту Київського національного університету архітектури і будівництва.

За роки свого існування – з 17 квітня 1930 року наш університет зростав, зазнав багатьох змін та досягнув успіхів, які ми намагаємось щоденно примножувати.  Сьогодні університет став лідером в підготовці спеціалістів будівельної галузі. Наші випускники – це наша найбільша гордість. Дипломи КНУБА відчиняють двері провідних компаній та установ галузі. Статус випускника Київського національного університету будівництва і архітектури свідчить про його високий рівень підготовки та  професіоналізм. Тому на  таких молодих фахівців  існує  сталий попит на ринку праці не лише в Україні, але й за кордоном. КНУБА – це один з провідних вишів нашої країни, в якому навчається біля 10000 студентів, в тому числі іноземних громадян з 30 країн. А за весь час існування університету було підготовлено  близько  100 тисяч фахівців, із них-  майже  6 тисяч спеціалістів для 120 країн світу.

У Київському національному університеті будівництва і архітектури здійснюється підготовка фахівців за 20 спеціальностями і 40 спеціалізаціями. Навчальну роботу проводять шість основних факультетів, підготовче відділення для іноземних громадян, Інститут післядипломної освіти. Профорієнтаційна робота організовується відділенням довузівської підготовки. Багаторічний досвід науково-дослідної роботи і взаємозв’язок вчених із науковими центрами України та інших держав сприяли створенню в університеті 15 наукових структурних підрозділів, а саме:  6 науково-дослідних інститутів, 7 науково-дослідних лабораторій, 2 наукових центра.

Навчання в університеті надає можливість долучитись до високих здобутків професійної та загальнолюдської культури не тільки в аудиторіях, а й у центрі дозвілля та відпочинку, розширити ерудицію в університетській бібліотеці, зміцнити здоров’я в спортивному клубі та таборі відпочинку.

Наразі роботу колективу університету спрямовано на формування нової генерації фахівців, які, оволодівши фундаментальними та спеціальними знаннями, здатні були б до самостійної творчої роботи.

Я вірю у те, що кожен із наших випускників гідно представлятиме наш університет і примножить його славу. Свого часу відомий німецький теоретик мистецтва Вільгельм Шелінг дуже влучно сказав, що архітектура – це застигла музика, музика  у просторі. Наші студенти  вчаться  цю музику чути і створювати.

Я бажаю абітурієнтам вірного вибору майбутнього фаху, студентам та аспірантам – успішного навчання, випускникам – гідного кар’єрного старту, а колегам – плідної праці !

З повагою,

ректор КНУБА                                                                                                       П.М. Куліков

До підсумків 2017 року

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram