Матеріально-технічне забезпечення ІТА (Інформаційних Технологій в Архітектурі)

Матеріально-технічне забезпечення кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі (ІТА)

Кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі Київського національного університету будівництва і архітектури на своїй базі забезпечує навчальний процес всіх кафедр Архітектурного факультету з застосуванням інформаційних технологій в архітектурі. Кафедра спеціалізується на використанні професійного інформаційного забезпечення провідних міжнародних та вітчизняних розробників програмного забезпечення.

Викладачі кафедри проводять заняття у власних облаштованих аудиторіях з робочими місцями для навчального процесу, в трьох аудиторіях на архітектурному факультеті: 113А, 113Б, 131А
113А на 18 робочий місць та демонстраційне місце викладача;
113Б на 12 робочий місць та демонстраційне місце викладача, 6 робочих місць для студентів з власними ноутбуками;
131А на 12 робочий місць та демонстраційне місце викладача, 4 робочих місць для студентів з власними ноутбуками.

Аудиторії забезпечені підключенням до мережі Internet та мають встановлене ліцензійне програмне забезпечення для проведення навчального процесу.

Завдяки ініціативі науково-педагогічних працівників кафедри підписані угоди між представниками провідних програмних продуктів для дизайнерів, архітекторів та будівельників. Робота з залучення інноваційних програмних продуктів та співпраця з розробниками програмного забезпечення постійно ведеться:

Стейкхолдери від представників вендорів кожного року проводять лекції та майстеркласи для студентів КНУБА:

Кафедрою відкрита лабораторія «Моделювання та прогнозування процесів і явищ в архітектурі» завдяки роботі працівників кафедри, ініціативних викладачів інших кафедр архітектурного факультету та лабораторії «Моделювання та прогнозування процесів і явищ в архітектурі» проводиться міжнародна конференція «АРХІТЕКТУРА ІСТОРИЧНОГО КИЄВА (Інформаційні Технології в Архітектурі, Дизайн та Мистецтво)», підтримується видавництво науково-технічного фахового збірника категорії «В» (МОН Наказ №1471) «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» – http://archinform.knuba.edu.ua

Про інші події, зустрічі та майстеркласи дивіться на сторінці Новини ІТА кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі