Викладацький та допоміжний склад катедри МДК

Білик Сергій Іванович

Завідувач катедри, професор катедри, професор, доктор технічних наук, дійсний член АБУ, спеціаліст в будівництві (має кваліфікаційні сертифікати «Експерт», «Інженер-проектувальник»), нагороджений малою срібною медаллю АБУ, лауреат премії ім. М.С. Буднікова. Член спеціалізованої вчених рад D 26.056.04 та D 26.056.08.

Михайловський Денис Віталійович

професор катедри, професор, доктор технічних наук, дійсний член АБУ, секретар спеціалізованої вченої ради D 26.056.04, завідувач відділу докторантури та аспірантури, член підкомітету № 3 «Дерев’яні конструкції» по нормуванню технічного комітету стандартизації №303 «Будівельні конструкції» Міністерство розвитку громад та територій України, Лауреат премії Академії будівництва України ім. академіка Буднікова М.С., Нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України.

Юрченко Віталіна Віталіївна

професор катедри, професор, доктор технічних наук, вчений секретар катедри, дійсний член-кореспондент АБУ, член спеціалізованої вченої ради D 26.056.04, член технічного комітету стандартизації №301 «Металобудівництво» при Міністерстві розвитку громад та територій України, член Mathematical Optimization Society та International Society of Structural and Multidisciplinary Optimization.

Адаменко Вячеслав Миколайович

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії будівництва України, гарант освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво», спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», ступеня вищої освіти «Бакалавр»

Білик Артем Сергійович

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, дійсний член-кореспондент АБУ, науковий консультант Центру Українського Центру сталевого будівництва, також  співорганізатор всеукраїнського студентського конкурсу SteelFreedom (має кваліфікаційні сертифікати «Експерт», «Інженер-проектувальник»)

Глітін Олександр Борисович

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, академік АБУ, спеціаліст в будівництві (має кваліфікаційні сертифікати «Експерт», «Інженер-проектувальник»)

Лавріненко Людмила Іванівна

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, дійсний член АБУ, нагороджена малою срібною медаллю АБУ, лауреат премії ім. М.С. Буднікова.

Нілова Тетяна Олексіївна

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, нагороджена малою срібною медаллю АБУ.

Пікуль Анатолій Володимирович

доцент катедри, кандидат технічних наук. Служить у ЗСУ

Скляров Ігор Олександрович

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, дійсний член Академії будівництва України, начальник навчально-методичного відділу КНУБА

Тонкачеєв Віталій Геннадійович

доцент катедри, доцент, кандидат технічних наук, дійсний член-кореспондент АБУ (має кваліфікаційний сертифікат, “Інженер-проектувальник”)

Нужний Валерій Вікторович

старший викладач катедри, (має кваліфікаційний сертифікат  «Інженер-проектувальник»)

Радецький Сергій Борисович

асистент катедри, (має кваліфікаційний сертифікат  «Інженер-проектувальник»)

Склярова Тетяна Сергіївна

асистент катедри, дійсний член-кореспондент АБУ, Лауреат премії Академії будівництва України ім. академіка Буднікова М.С.

Шупик Андрій Володимирович

асистент катедри, (має кваліфікаційний сертифікат  «Інженер-проектувальник»)

Ситник Ірина Миколаївна

завідувач лабораторією